.::ALTİLİMATİK::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.::ALTİLİMATİK::.

.:ALTiLiMaTiK:.AnasayfaKayıt OlGiriş yapAramaLatest images

BEN TÜRKÜM!

YazarMesaj
FEYZ AL

Rep :
BEN TÜRKÜM! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100BEN TÜRKÜM! Right_bar_bleue

BEN TÜRKÜM! Empty
MesajKonu: BEN TÜRKÜM!   BEN TÜRKÜM! EmptyPaz Ocak 18, 2009 11:02 pm

<table class=MsoNormalTable style="WIDTH: 100%; mso-cellspacing: 0cm; mso-padding-alt: 0cm 0cm 0cm 0cm" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0><tr style="mso-yfti-irow: 0; mso-yfti-firstrow: yes"><td style="BORDER-RIGHT: #ece9d8; PADDING-RIGHT: 0cm; BORDER-TOP: #ece9d8; PADDING-LEFT: 0cm; PADDING-BOTTOM: 0cm; BORDER-LEFT: #ece9d8; PADDING-TOP: 0cm; BORDER-BOTTOM: #ece9d8; BACKGROUND-COLOR: transparent">
</TD></TR>
<tr style="mso-yfti-irow: 1"><td style="BORDER-RIGHT: #ece9d8; PADDING-RIGHT: 0cm; BORDER-TOP: #ece9d8; PADDING-LEFT: 0cm; PADDING-BOTTOM: 0cm; BORDER-LEFT: #ece9d8; PADDING-TOP: 0cm; BORDER-BOTTOM: #ece9d8; BACKGROUND-COLOR: transparent">
</TD></TR>
<tr style="mso-yfti-irow: 2"><td style="BORDER-RIGHT: #ece9d8; PADDING-RIGHT: 0cm; BORDER-TOP: #ece9d8; PADDING-LEFT: 0cm; PADDING-BOTTOM: 0cm; BORDER-LEFT: #ece9d8; PADDING-TOP: 0cm; BORDER-BOTTOM: #ece9d8; BACKGROUND-COLOR: transparent">
</TD></TR>
<tr style="HEIGHT: 12pt; mso-yfti-irow: 3"><td style="BORDER-RIGHT: #ece9d8; PADDING-RIGHT: 0cm; BORDER-TOP: #ece9d8; PADDING-LEFT: 0cm; PADDING-BOTTOM: 0cm; BORDER-LEFT: #ece9d8; PADDING-TOP: 0cm; BORDER-BOTTOM: #ece9d8; HEIGHT: 12pt; BACKGROUND-COLOR: transparent">
</TD></TR>
<tr style="mso-yfti-irow: 4; mso-yfti-lastrow: yes"><td onmouseover=disableSelection(this) style="BORDER-RIGHT: #ece9d8; PADDING-RIGHT: 0cm; BORDER-TOP: #ece9d8; PADDING-LEFT: 0cm; PADDING-BOTTOM: 2.25pt; BORDER-LEFT: #ece9d8; CURSOR: default; PADDING-TOP: 2.25pt; BORDER-BOTTOM: #ece9d8; BACKGROUND-COLOR: transparent; MozUserSelect: none" unselectable="on">

BEN TÜRKÜM

Ben belenedeki Türküm

Dili dini değiştirilmek üzere ölüm odasına yollanan, domuzların müslüman eti ile beslendiği, insafın zerresinin olmadığı bulgar zulmü altında yok edilmiş binlerce Türküm ben.

Ben Morada,ki Türküm

Ekmeğimi suyumu paylaştığım kapı komşum yunanınbir gece sıcacık yatağımdan sürükleyerek koyun keser gibi kesip diri diri yaktığı yirmi bin Türküm ben

Ben Arnavutluktaki,Yugoslavyadaki, Bulgaristandaki, Yunanistandaki Balkanlardaki Türküm .

Bu toprakları bal gibi tatlı yapan ve bu topraklar uğruna kanı oluk oluk akanım.

Sofrasında, tarlasında ,uykusunda ,bebeği karnında, kundakta yedisinde yetmişinde katledilen kalanıda adı dili dini değiştirilmek üzere Yunan ,Bulgar Sırp mezalimi altında inleyen Türküm ben.

Ben Kıbrıs Türküyüm

Büyük Yunanistan projesi dahilinde rum papazların önderliğinde yüzelli yıldır yok edilmeye çalışılan isimsiz ve kefensiz toprak çukurlarda yatan , kahpe bir oyunun son perdelerinin oynandığı Yavru Vatan Kıbrıstaki Türküm ben.

Ben Uygur Türküyüm.

Türklüğün doğduğu topraklarım elimden alındı, adım değiştirildi, dilim yasaklandı, sonunda imanımı almak istediler. Ve ben şehadet getirerek can verdim.

Ben bir yudum suya hasret kursağımda kemirdiğim çarıklarımla Yemende ,Galiçyada, Mekkede ,Medinede Peygamberimin mezarını,Kıblemi, Kabemi korurken çil çil ingiliz altınları ile beslenen ,Arapların arkadan vurduğu Türküm ben.

Ben Hocalıda Azeri Türküyüm

Ermeninin çoluk ,çocuk, kadın,kız yaşlı demeden bir gecede katlettiği beşbin masum Türküm ben.

Ben karabağda azeri Türküyüm diri, diri mezara gömülmüş hayatta kalanı ise , insanlık dışı bir yaşama mahkum edilmiş , Vatanı elinden alınmış karabağ Türküyüm.

Ben Kırım Türküyüm

1944.ün 18 mayıs gecesinde tren vagonlarında yollandığım sibiryanın buzullarında canlı ,canlı gömüldüm. Karşı çıkanların dökülen kanları ayı kızıla boyadı. Arabad ta kalanlarımız teknelerle Kara denize ölüme yollandı. Karadenizde hala çığlıkları işitilen Kırım Türküyüm ben.

Ben Irak Türküyüm.

Amerikanın sözde demokrasi ekip ölüm biçtiği yerdeyim. Coni ve uşakları sayesinde her gün onlarca ,yüzlerce,binlerce ölüyorum. Seyrediyorlar sadece. Kalanlarımız siliniyor soy kütükten, Yaşarken öldürülüyorum insanlığın öldüğü yerde Irak Türküyüm ben.

Ben Anadolu Türk Yurduyum.

İngiliz maşası Yunanlılar,Fıransızın maşası Ermeniler ağzından salyalar akarak kuduz köpekler misali girdiler bu aziz Vatana . nice yiğitler,nice fidanlar. nice kızlar,nice kocamış erler nineler yatar bağrımda .nice emzikteki yavrular ,yada ana karnındaki bebeler kahpe kurşunlarla ,ALLAH,sız süngülerledüştüler toprağıma. Kimileri camilerde diri,diri yakıldı. ALLAH diyerek verdiler son nefeslerini. Irzına geçilmiş kızlar attılar kendilerini kör kuyulara, Ana rahimlerine saplanan süngülerle cinsiyet tespitleri yapıldı. gözleri oyulmuş diri,diri kesilmiş başlar bedenlerini aradılar.

İşte ben Yunan mezalimine ,Ermeni vahşetine maharuz kalmış Anadolu Türküyüm.

Soyu kırılan kimmiş efendiler. Ve hali hazırda düşman düşmanlığından, hain hainliğinden yerli işbirlikçi maşalığından vazgeçmemiştir. Türke bunları yapan ve yaptıran eli kanlı milletler diktikleri ermeni veya pontuz anıtlarıyla ellerinin kanını asil Türk Milletine bulaştırmaya çalışmaktadır.

NE MUTLU TÜRKÜM DEYENE</TD></TR></TABLE>

BEN TÜRKÜM!
1 sayfadaki 1 sayfası